O nás

O Studiu Charme

Prioritou Studia Charme je individuální přístup ke klientovi a péče nejen o tělo, ale i duši. Relaxační formou v příjemném prostředí nově zrekonstruovaného wellness hotelu sestavím klientovi komplexní program kosmetických služeb, pedikúry a manikúry dle jeho specifických přání.

Kdo jsem

Jmenuji se Radka Šípková. V roce 1986 jsem vystudovala Střední zdravotnickou školu – obor dětská sestra. Pracovala jsem v lůžkové i ambulantní části nemocnice a také v soukromé zubní ordinaci. V roce 1994 jsem absolvovala kurz pedikúry a manikúry a při setrvání ve své pracovní pozici v oboru zdravotnictví začala podnikat v oblasti služeb –  nejprve u klientů v soukromí, později ve studiu, poskytujícím služby v oboru pedikúra – manikúra – kadeřnictví, které jsme společně s kamarádkou kadeřnicí otevřely. V roce 2000 jsem se rozhodla naplno věnovat svému podnikání a dále rozšiřovat své znalosti z oblasti pedikúry a manikúry. Když se má společnice odstěhovala z Mariánských Lázní, rozšířila jsem své vzdělání a služby o oblast kosmetiky a místnosti kadeřnictví pronajala.

Změny v osobním životě, práce s reiki, cvičení jógy a Taichi mě přivedlo k poznání, že ke klientovi je třeba přistupovat zcela individuálně a celostně, proto jsem se rozhodla dosavadní prostory studia opustit a kosmetiku, manikúru a pedikúru přesunula do nově zrekonstruovaného wellness hotelu Continental.

Dalším vzděláváním se v oblasti kosmetiky jsem své dosavadní služby ve Studiu Charme rozšířila o ájurvédské kosmetické terapie, které jsou, dle mého názoru, jednou z nejúčinnějších metod, jak zharmonizovat nejen pleť, ale i duši…

dscf8282-copy